Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérésnél gyakori az érzés,...

Peteérésnél gyakori az érzés, hogy elkezd fájni a mellem és megduzzad?

Figyelt kérdés
Most volt peteérésem (teszt és mikroszkóp szerint) május 5-én. Babát szeretnénk, együtt voltunk ezen a napon is a párommal. tudom,hogy a beágyazódás 4-5 nap múlva esedékes, de mitől lehet az, hogy peteérés idején elkezd fájni a mellem (érintésre) és duzzadtabbak is??????????
2008. máj. 6. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nekem is ugyanígy volt legutóbb!

Iszonyatosan fájtak a melleim, nem lehetett hozzáérni, nem tudtam rajtuk aludni sem... Aztán rá 2 napra megjelent a tojásfehérjeszerű nyálka, és aznap estétől másnap reggelig meg a petefészekszurka a jobb oldalamon. Együtt is voltunk, - bár a cicis részek kimaradtak, mert azt nem engedtem... :-) És az együttlét után 14 nappal teszteltem egy halvány 2. csíkosat egy érzékeny 10es teszttel! :-)

Kívánom, hogy neked is így legyen!

Ja, és igen... a peteéréstől lehetséges ilyen melleduzzadás, és fájás! :-)

2008. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ és gratulálok a Babához:)

nekem sajna nem szúrkál a petefészkem, és elmúlt hónapban is ugyanilyen érzékeny volt ebben az időszakban a cicim, és mégis megjött:( ez a második gyógyszermentes hónapom, azért nem izgulok még annyira.

2008. máj. 6. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is érzékennyé válnak a melleim peteéréskor. Főleg a mellbimbóim fájnak, nem lehet hozzájuk érni, a ruhát is alig viselem el!
2008. máj. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nemrég hagytad abba a gyógyszert, akkor ne aggódj semmiképp!

Nekem jauárban volt utoljára mensim a tabi miatt, azóta semmi, és lám, mégis ott a 2.csík! :-) Tabi után bizonytalan minden, nekem 2 hónapig heti jópár napot szurkált a petefészkem, - na, mondom, ennyi peteérés nem lehet..., biztosan készült a szervezetem. A lényeg, hogy figyeld magad! És szeressétek egymást! ;-) (1.válaszló)

2008. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!