Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a terhesség ha a...

Lehetséges a terhesség ha a párommal a menstruációm elötti napon szeretkeztünk?

Figyelt kérdés
14.-re vártam,hogy mejön és a párommal pont aznap hajnalban (ma)szeretkeztünk,megjött a menzeszem de attól még teherbe eshetek vagy ez nagyon abszurd!Kérlek kiméljetek a vicces értéktelen válaszoktol!Köszi mindenkinek!(?)
2009. júl. 14. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges, így az is hogy teherbe estél.De erre nagyon kicsi az esély.
2009. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát jah ezt én is tudtam,hoyg minden lehetséges!:) Mondjuk olyan nincs aki igy lett babás ?:)
2009. júl. 14. 21:47
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nem, ez így szinte teljesen kizárt. Nem vagy terhes :):)
2009. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Azért írtam hogy lehetséges minden,mert a barátnőm lánya 2 éves:)Ő így maradt terhes....
2009. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Azért vannak kételyeim,mert olvastam és hallottam,hogy a mensi alatt illetve előző napokban is teherbe lehet esni csak kisebb az esély rá !
2009. júl. 14. 21:54
 6/14 anonim ***** válasza:
Én még mindig azt mondom (második vagyok), hogy ha így teherbe estél volna, akkor nem jött volna meg a vérzésed. Ha így valaki terhes lesz és megjön, az már nagyon extrém. Anno bennem is felmerült a kérdés, hogy mi van ha és rákérdeztem a gyógyszerész tanáromnál, aki azt mondta, hogy kimossa a lehetőséget a vérzés, ha aznap szeretkeztek.
2009. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Háőt ugy történt,hogy hajnal fél 4 körül szeretkeztünk kb x ideig és nekem délután fél kettő körül jött meg !
2009. júl. 14. 21:59
 8/14 A kérdező kommentje:

A terhesség legkorábbi jelei:


a vérzés kimaradása (néhány nőnél a terhesség fennállása esetén is előfordulhat vérzés, de mindig rövidebb ideig tart, és kevesebb a vérzés);



Nos lehetséges csak hogy ne hidd azt én képzeltem be magamnak és az első gyermekenél is a 4.-áik hónapig menstruáltam!

2009. júl. 14. 22:21
 9/14 A kérdező kommentje:
Én már nagyon szeretnék még egy babát ahogy látom mostanában,már a párom is örülne a következő kis tündér babának!:) Ugy érzem,hogy valami (nem) oké ott bent!:)De igy hogy ma közbe megjött még igy is azt hiszem,érzem hoyg terhes lehetek ! Lehet már beképzelem magamnak a terhességet,mert annyira szeretnénk még egy babát :S:S:S :( :(:(:(:( Kérlek ne itéljetek el emiatt
2009. júl. 14. 22:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Jajj dehogy ítéllek el :):) Teljesen természetes, hogy babát szeretnél. Nos, ebben az esetben sajnos javaslom továbbra is a következő hónapot :) Meglesz ez ne félj :):) Én csak örülök, hogy mernek manapság a fiatalok babát vállalnia jelenlegi helyzet ellenére. Drukkolok neked :)
2009. júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!