Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A stressz és a "rágörcsölés"...

A stressz és a "rágörcsölés" tényleg rontja a teherbeesés esélyeit?

Figyelt kérdés
Ezt mondja mindenki de igazából nem értem.. A testi,hormonális problémák érthető hogy nem juttatnak előnyhöz de a "nagyonakarom" érzése hogy hathat így???

2012. júl. 19. 10:43
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
ovu teszt? Hogyan kell használni? Megbízható eredményt ad?
2012. júl. 20. 00:05
 12/23 anonim ***** válasza:

A stressz bizonyítottan rontja az esélyeket, ennek evolúciós okai vannak, a stresszt a tested úgy fordítja le a hormonok nyelvére, hogy most nem alkalmas az időpont, mert valami gond van. A szervezeted nem tesz különbséget a miért nem jön össze stressz és a nem lesz mit ennünk a jövő hónapban stressz között, érted?

Szóval az teljeen oké, ha nagyon akarod, de pozitív módon kell nagyon akarni, nem azon görcsölve, hogy jajj mi lesz, ha most ne sikerül megint, mi lesz, ha nem időben vagyunk együtt, mi lesz, ha megjön.

2012. júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nagyon sok erőt adott amiket írtatok.Köszönöm.
2012. júl. 20. 00:18
 14/23 anonim ***** válasza:
29%
Ovu tesztet lehet venni ,dm,rossmann,gyógyszertár olyan mint a terhességi teszt meg kell adnod hogy hány napos a ciklusod és leírja a menstruáció után hányadik napon kezd el használni és megmutatja 100% ra mely napon van peteérésed,és akkor hajrá:)ha ovu napján vagy elötte egy nappal vagytok eggyütt tuti kislány lessz,én tudatosan így csináltam és bejött:)
2012. júl. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Utolsónak írom, hogy szerintem véletlenül lett kislányod, illetve nem vagyunk egyformán alapon....tudományosan bizonyított tény, hogy a kislányok lassabbak és hosszabb életűek, míg a kisfiuk gyorsabbak és rövidebb életűek, vagyis nem olyan kitartóak.Épp ezért ha az ovuláció napján vagytok együtt, abból sokkal nagyobb %-ban kisfiú fogan, mert ők érnek oda előbb, és u.ez a helyzet az előző napra is, ha kislányt szeretne inkább 2-3 nappal ovu előtt, mert addigra a kisfiúk már kevesebben vannak, kislányok kivárnak!Persze ez mind tudomány és nem biztos, hogy így lesz, de ezzel picit talán befolyásolhatjuk a babóka nemét!Mindenkinek sok sikert:-)
2012. júl. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget aranyosak vagytok!!
2012. júl. 20. 10:16
 17/23 anonim ***** válasza:

Szia! Ne görcsölj szerintem se, tudom azt hiszed könnyen mondom, de nem, ugyanebben a cipőben járok, ez a 9. próbálkozós hónapunk.

Én most ez utóbbi 1 hónapban már ugyérzem nem görcsölök rá, mármint eddig sem éreztem, egyszerüen csak féltem h nem is lehet majd gyerekem? azt hittük könnyen összejön majd, de nem.

Megpróbálok pozitívan hozzáállni, inkább már tervezgetek, szinte beleélem magam, de igy boldogabb vagyok és nem érzem stresszesnek a dolgot. Mindemellett a párom nagyszerű, teljesen mellettem áll, megbeszéltük a mi lesz ha nem jön össze részt is, van "B" terv, és ez picit megnyugtató. Nem várjuk el a másiktól hogy "igenis tessék termékenynek lenni", csak szeretjük egymást jóban-rosszban.

Valamiért ugy érzem hogy nem kell már sokat várni, 1 éven belül biztos vagyok benne hogy meglesz.:)

Csak nyugi, találj te is valami nyugtató hobbit ami elvonja a figyelmed mindezekről.én pilates-ezek.:)Kitartás, és csak mosolyogj. Sok sikert

2012. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

még annyit hogy igen, rontja az esélyeket, agykontroll. Tudod ha éjjel felkelsz hogy fáj a fogad, és elkezded mondogatni hogy nem fáj, el fog múlni. Ez visszafele is érvényes, negatívan is tudsz saját magadra hatni.

És másik példa, a sok idegeskedés, gyomorpanaszokhoz, fejfájáshoz vezet, akár gyomorfekély is lehet, ezt gondolom tudod.Na ha már az emésztőrendszerre hat akkor mér ne hatna a hormonjaidra?

2012. júl. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nagyon sok erőt öntöttetek belém ha összejön az nektek is köszönhető lesz!!! Hálás vagyok nektek!! Utolsó nektek drukkolok is!!
2012. júl. 20. 10:35
 20/23 A kérdező kommentje:
jav.: ill. utolsó előtti 9 hónapja próbálkozónak DRUKKOLOK!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. júl. 20. 10:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!