Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A barátommal kb 14. nap körül voltam, amikor kiszakadt a gumi.. bevettem 72órás tablettát még időben. Csakhogy a tablettának nem volt semmi mellékhatása amiből gondolnám hogy működött. A menstruációm megjött majdnem pontosan a 27. napon, viszont csak 2 napig tartott az egész. (első nap intenzíven utána már nagyon kevés.. előtte 3 napig szokott tartani ) hogy megjött teljesen megnyugodtam, viszont azóta eltelt 2 hét és furcsán érzem magam, felfázás szerű tünet, fejfájás, szédülés..stb igazából csak most este jutott eszembe hogy lehetséges a terhesség is, és nagyon félek. Már idősebb vagyok, de még nem vagyok felkészülve rá. Veszek holnap tesztet, de nem tudok megnyugodni addig.:(
2012. júl. 16. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hogy szakadt ki a gumi? Megrágtad közben?
2012. júl. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves értelmes választ!
2012. júl. 16. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem a mellékhatások jelzik, hogy működött-e a 72 órás vagy sem.

Attól még, hogy semmi bajod nem volt tőle, hathatott.


Az se jelez feltétlenül problémát, hogy a menstruációd másképpen zajlott le, mint szokott.

A sürgősségi tabi elég komoly hormoncucc, teljesen felboríthatja a szervezeted megszokott működését.


Azért a teszt nem rossz ötlet. Biztos, ami biztos. ;)

2012. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek a harmadikkal.Működött hisz 2 napos volt csak a mensid.Ez is lehet egy mellékhatása.Ha időben bevetted szerintem nem lesz baj,de azért egy teszt belefér.

Majd írd meg hogy mi lett az eredmény.

2012. júl. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm kicsit megnyugodtam, teszteltem, negatív lett, viszont nem túl határozottan, mert nagyon halványan látszódott a másik is.:( Lehet túl áztattam,de nem igazán múlnak a tünetek, úgyhogy megyek dokihoz, ha nem is terhes vagyok, felfáztam és arra nem árt a vizsgálat.:)
2012. júl. 22. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!