Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13-án kellett volna megjönnie,...

13-án kellett volna megjönnie, de semmi! Viszont 9-én voltam orvosnál és csinált hüvely Uh-t! Azon már kellett volna hogy lássa terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
dehogy kellett volna látnia, majd 5-6 hetes terhesen
2012. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem! én 4 nappal a kimaradt mensi után voltam uh-n és még akkor sem látszódott semmi csak rá 1 hétre.
2012. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az elsőhöz :)
2012. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fél-egy nap csúszás az semmi. Foleg, hogy az elmúlt hetekben ilyen extrém időjárás volt. Én most egy héttel előbb kezdtem a mensit, tuti, hogy a kánikula miatt!
2012. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bár nm vagyok biztos benne, de azt a bizonyos felritkulást olyankor már látni lehet, nem?
2012. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszaitokat!

Azt azért még hozzá tenném,hogy május végén volt laparom,ahol endos csomókat távolitottak el!Lehet,hogy hatásos volt?!

Ja,és 2 napja fájnak a melleim és tegnap este kb.fél óráig eléggé görcsölt a hasam,de nem lett belőle semmi!

2012. júl. 14. 21:54
 7/11 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok, nekem semmit nem látott a doki 4+4 hetes terhesen csak 5 mm-es méhnyálkahártyát, amire azt mondta hogy kevés... mégis a pozi tesztnek lett igaza, nem a dokinak mert ma már 10 hónapos nagyfiú. Szóval felritkulást sem látott.

Kérdező, szurkolok hogy sikerüljön a baba.

2012. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja igen, rá 1 hétre már ott volt a petezsák :) utolsó voltam
2012. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Aszta, 2. válaszoló, ilyet még nem hallottam! Mégis vannak csodák!!! Nagyon örülök ennek a válasznak, mert az én nyh.-m sem valami vastag a tüszőrepedés után, és azzal riogatnak hogy kevés lesz a sikerhez, de nem adnak rá semmit (na jó, progit, de nem segít). Gratulálok!!!

Kedves kérdező, akkor már te is túl vagy egy pár dolgon... A műtét biztosan segített, ilyenkor egy ideig növelitek az esélyeket, az tuti! Engem endo gyanuval kapartak ki, de a szövettan nem igazolta vissza szerencsére. Viszont állítólag ez a nyh.-mnak jót tett. Úgy legyen! Nagyon szorítok hogy baba legyen! Ja, én írtam a felritkulást, de sajnát tapasztalatom még nincs:(

2012. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
2.válaszolónak,gratulálok és köszönöm,hogy megosztottad az esetedet!
2012. júl. 15. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!