Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem védekeztünk a barátommal,...

Nem védekeztünk a barátommal, és két hete késik, de akkor voltunk együtt úgy amikor a menstruációm utolsó napja volt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2008. máj. 4. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem mikor először nemvédekeztünk a férjemmel 2 hetet kélsett előtte soha és bár mi már akartuk a babát dse mi is a menzi utolso napján csináltuk. azthittem bbaba de nem az volt csak késett . nemtudom de attol még persze lehetsz babás. tesztete mindenképp vegyél
2008. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy esetleg a hődet mértedmár? mert az is sokat elárul
2008. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem még nem mértem.De az biztos hogy iszonyatosan félek,igen tudom az én hibám. De aszem nincs semmi jele annak hogy terhes lennék,csak hogy nem jött meg,picit fáradt vagyok de ennyi. Tesztet már vettem, de akárhányszor leülök hogy megcsinálom, mindig megfutamodok.Tudom jobb tisztán látni a dolgokat de nehéz...és egyedül vagyok...
2008. máj. 4. 22:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csináld meg azt a tesztet!

Egyébként az egyik tünete a terhességnek,hogy állandóan fáradt és aluszékony az ember. Legalábbis a nagytöbbségnél ez szokott lenni. Remélem,hogy nem vagy babás és tanultál belőle,hogy védekezni kell!! Hány éves vagy egyébként?

2008. máj. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
20 vagyok. Megcsináltam, nagyon halványan két csík:S Igazából az egyik szemem sír a másik nevet, az apuka sajnos nem fog támogatni, de én meg imádom a gyerekeket. Azt hiszem most kezdődik a nehezebbik része:( Hét vége felé tudok csak dokihoz menni, de szerintetek akkor már biztos hogy baba? Tényleg elég halvány...
2008. máj. 5. 09:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha késik, akkor szerintem van rá elég nagy esély. Nekem is halvány volt a csík, és ugye az van írva a papírra, hogy a halvány csík is csík. De én voltam dokinál, nem volt baba. Szerintem pár nap múlva csinálj még egy tesztet, mindenképpen reggel első vizeletből!
2008. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát valószínű,hogy babás vagy,de 2 nap mulva csinálj mégegy tesztet. Van valami tüneted? Aluszékonyság,fáradékonyság,mindjárt megjön érzés,émelygés vagy mellérzékenység?
2008. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán csak hogy mindig álmos vagyok,és akármit csinálok hamar elfáradok. Amúgy nem szédülök, és más tünet sincs. A doki ilyenkor milyen vizsgálatot végez?
2008. máj. 5. 13:42
 9/9 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Hüvelyi ultrahangot csinálnak.Üdv 30hetes kismama
2008. máj. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!