Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet az hogy azért jött meg...

Lehet az hogy azért jött meg a menstruációm mert nem jól szedtem a duphastont? A dokim 3x1-vel irta fel 20 szemes kiszerelésben és miután elszedtem rá egy hétre megjött. Lehet hogy a gyógyszer miatt?

Figyelt kérdés
2008. máj. 4. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a ciklus 16.napjától kellett szednem 10 napon keresztül 2*1-et, majd miután beszedtem, 3 napra rá megjött.Nekem már ez a 2 hónap,h Duphastont szedek.
2008. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy nem a gyógyszer miatt jött meg nekem?Mert ettől félek!
2008. máj. 4. 18:52
 3/5 anonim válasza:
Szia!Nekem is kellett szednem 2*1-et,és,ha abba hagyod,utána megbetegszel,és ha terhes voltál,akkor kilökődhet a magzat.Ezt a dokim mondta.
2008. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mire kapod a duphastont? Nekem azért kellett szednem (3*1 5 napig) mert nem jött meg a mesim és nem is voltam babás. De egy ismerősőm a terhessége közepén kapta mert kinyílt améhszáj.
2008. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én inszeminálás után kaptam,20 napig kell szednem,ha nem vagyok terhes,ha az vagyok akkormeg 12 hétig.
2008. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!