Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elélvezett a barátom, letörölt...

Elélvezett a barátom, letöröltük és utána betette kevesebb mint 1 percig volt bennt.. lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
Lécci segítsetek!!nem mostuk le csak letöröltük..
2008. máj. 4. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom (gondolom) lehet belőle baj! (NEM AKARLAK MEGIJESZTENI)...gondolj bele,"az" nem jön ki egyszerre, valamennyi bent ismarad, ami majd később távozik...ha szerencséd van akkor nem pont akkor távozott mikor benned volt...Felelőtlenség volt! de remélem nem lesz baj...
2008. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
így van, "az" nem egyszerre jön ki!2-3 hét mulva kiderül hogy lett-e baj vagy nem!kívánom hogy olyan eredményt kapj, amit szeretnél!
2008. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehetsz. kiseb az esély de ezért megvan hogy baba legyen a dologban szeretnéd?
2008. máj. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem szeretném!!!!!!!!!!!!!!!remélem nem lesz baj:-(
2008. máj. 4. 14:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha már felmerült benned, hogy baj lehet, akkor miért nem mosta meg? És szerintem az tök mindegy, hogy egy percig vagy meddig volt benn. Ne haragudj, ha durván hangzott, csak nem tudom miért van, hogy akkor nem gondolkodtok, mielőtt megcsináljátok a hülyeséget?


Azért remélem, nem lesz semmi "bajod", és megtanuljátok, hogy ez nem játék!

2008. máj. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én se birom felfogni, hogy megér e az az 1 perc ennyi idegeskedést??????????
2008. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

most úgy megilyesztettek:-(((((

akkor most van miért izgulnom?:-((

2008. máj. 4. 16:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos van!

A teherbeesésre nem akkora az esély, mintha benned élvezett volna el a barátod, de azért így is fennáll a lehetősége annak, hogy terhes maradj.

Ha megúszod a dolgot, akkor legközelebb remélhetőleg oda fogtok figyelni arra, hogy a sperma sehogy, semmilyen körülmények között(!) ne kerüljön beléd míg nem tervezitek a babát.

2008. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!