Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladékkal mennyi esély...

Előváladékkal mennyi esély van a terhességre?

Figyelt kérdés
Elő váladékban nem sok esetleges sperma lehet, és mint halottam, a sperma egy kis része, már a hüvely savas hatására elpusztul... Megszakításos móndszernél, ha nem peteérés körül szeretkezik a pár, akkor nem csak attól van általában a baba, ha a férfi későn húzza ki?
2008. máj. 4. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

A barati koromben az ezzel "vedekezo" parnak tavaly nyarom szuletett meg a kisfia.

Azt hiszem, elgondolkodnek a helyetekben, nem kene-e venni gumit, vagy tabit szedni!

2008. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetrértek az előttem válaszolóal,ha nem akartok még babát,ne ezt a fajta "védekezést" válasszátok!

Van gyógyszer,gumi,hüvelykúp.

2008. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy ismerősömnek mind az 5 gyermeke igy fogant!
2008. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. mi is igy csináltuk. 21 vagyok,és eddig mindig védekeztünk. most nem védekeztünk, sem gumi se gyógyszer,csak a "vigyázunk" szó. nem ment el bennem időben kivette. de még is terhes vagyok. szóval vigyázatok,ha nem akarsz ugy járni mint én:)
2008. máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, mit mondanak neked, ezzel kb fele-fele arányban terhesek lesznek a nők,attól függően, hogy mennyire termékenyek, melyik szakaszában vannak a ciklusuknak.
2008. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

7év gyógyszer szedés után,első gyógyszermentes hónapban így lettem terhes.

28hetes kismama

2008. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!