Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Először azt hittem, beágyazódá...

Először azt hittem, beágyazódás, de most olyan mintha rendesen megjött volna. Most akkor ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 20.napon, tegnap barnás-véres maszatolás volt bugyimon + a wcpapíron.Azt gondoltam beágyazódás lehet, de ma olyan mintha megjött volna, rendesen vérzek csak gyengébben. A hasam fájdogál és a bal oldalon a petefészkem is.Nem tudom mi lehet velem, nekem eddig mindig napra pontosan jött meg, most meg még 10 nap van a nem várt mensiig...Volt már valakinek ilyen?
2008. máj. 4. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. nem lehet az elvetéltél? nekem hasonló volt. csak én 2 hónaposan vetéltem el úgy, hogy egy napig csak barnáztam másnap iszonyatosan begörcsölt a hasam,és vérzésem volt,ugy mintha mensim lenne. de az orvos azt mondta h spontán vetélésem volt.voltál orvosnál? vagy terhes vagy/voltál?
2008. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Nem hiszem, hogy elvetéltem, a hasam nem fáj görcsösen.Csak a petefészkem szurkál, meg a hasam kicsit, de nem mindig.A vérzésem meg elég halvány, inkább csak a wcpapíron látszik.De tegnap óta van ez. Szerinted lehetek terhes, csináljak egy tesztet?
2008. máj. 4. 13:47
 3/8 anonim ***** válasza:
(szia,én irtam az első választ)szerintem mindenféleképpen csinálnod kéne egy tesztet. ahogy irtad h halvány a vérzés, az gyanus. szoritok bármit is szeretnél.szerintem van rá esély h babaás vagy. a has fájás, meg a szúrka,ezek arra utalnak. majd ird meg mi lett az eredmény:) 21 éves lány
2008. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is ponotsan így jártam de a tesztem negatív lett,azóta nem csináltam újat...nekem elmúlt a hasszurka 1-2 nap után és azóta az sem jelentkezett újra.kíváncsian várom, hogy mi lesz velünk:) írd ém meg az eredményt!
2008. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia!Én is így vagyok most,hogy 2 napig épphogy volt valanómi barnás folyásom,és szurkál a hasam.A tesztem negatív,de vérvételi eredményem potitív,és hasi uh-on nem láttak semmit 2 hét után.Állitólag lehetek terhes,de elis halhatot a baba:( Remélem olyan eredményt kapsz,amit szeretnél.Pár nap múlva tesztelj.
2008. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Remélem nekem is elmulik ez a vérzés.Csak azért vagyok ideges, mert nem barnás,hanem halványpiros.Akkor is lehet beágyazósás?És ha az,mikor mutatja ki a teszt?Nagyon szeretnénk babát...:)
2008. máj. 4. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem a barna az is pisros ha frissen jön, illetve a betéten és a bugyin látszik csak barnának száradás után. Velem múlt hónapban volt ugyan ez, fájt, pecsételgettem, kb minit Te a 20. naptól kezdve, aztán a 28.-ra megjött. Nálam az volt a baj, hogy túl sokat foglalkoztam magammal, minden apró rezdülést figyeltem, sőt, mintha meg akarna jönni érzésem is volt. Azért nem hiszem hogy elvetéltél, mert a 20. nap az azt jelenti, hogy kb 5 napja volt az együttlét amiből jöhetett baba, akörül megtermékenyülhetett, de még fel se juthatott, vagy tán most jut fel a méhig, hogy beágyazódjon.
2008. máj. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A barnázás jelenti a beágyazódást? Segítsetek nekem is, mert mi is most próbálkozunk és tegnap este nekem is volt egy ici pici barnás csepp!
2008. máj. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!