Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az igaz, ha vkinek hátrahajló...

Az igaz, ha vkinek hátrahajló méhe van (csak enyhén), akkor együttlét után hasra kell feküdni, hogy ez segítse a megtermékenyülést?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hátrahajló (volt a terhesség előtt). Én azt hallottam, hogy gyertya állásban kell lenni egy ideig és akkor könnyebben odatalálnak:D Nekem bejött.

38+2 hetes

2009. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 doki is azt mondta, hogy az van. 3 terhességem volt, mind elsőre sikerült, soha nem gyertyáztam és nem feküdtem hason.
2009. júl. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is az van. A doki szerint kb 10% az esélye,hogy normális úton teherbe essek. A kisfiam minden próbálkozás nélkül,védekezés nélkül sikerült be. Édesanyámnak szintén hátrahajló méhe van,én is "besikerült" baba vagyok. Nagymamámnál szintúgy...


Szerintem nem igaz.

2009. júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!