Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható a hőmérőzé...

Mennyire megbízható a hőmérőzés higanyos hőmérővel?

Figyelt kérdés
Én azzal mérem, de vannak napok, amikor pl. reggel jobban fázom, vagy másnap melegem van. Ez gondolom befolyásolja a mért eredményt és akkor honnan tudjam, hogy jó-e a diagramom és mikor van peteérés stb?
2009. júl. 11. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is előfordul, hogy fázom reggel, vagy megelem van. ha fázom, rendszerint leesik a hőm, ha melegem van, rendszerint felugrik.


Én azt csináltam, hogy betakaróztm és úgy mértem meg kis idő után: felment. Vagy amikor melegem volt, akkor kitakaróztam, úgy mértem meg kis idő után: lement.


Ezeken a bizonytalan napokon többször is mértem hajnaltól felkelésig, és átlagoltam. Így elég megbízható görbe jött ki, míg átlagolás nélkül csupa cikk-cakk volt az egész.


Amúgy digitálissal mérem. Azt mondják, a higanyos megbízhatóbb. De abba belealszom...

2009. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesn biztos, hogy a higanyos a pontosabb.
2009. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Azért kérdeztem, mert nekem is csupa cikk cakk és többször előfordult, hogy reggel majd megfagytam vagy nagyon melegem volt és most meg már késik vagy 4 napja, tesztet még nem csináltam, mert gondoltam, hogy ilyen görbe mellett úgysem vagyok terhes. De bizonyos jeleket veszek észre magamon, pl. hogy nagyon kívánom az édességet. Bár lehet ilyen rövid idő alatt ilyen tünetek nem is lehetnének...
2009. júl. 11. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:

4 napos késésnél már nyugodtan tesztelhetsz.


Bár már én is ott tartanék... Nagyon lassan telnek a napok keddig.

2009. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!