Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték elzáródás mitől...

Petevezeték elzáródás mitől lehetséges?

Figyelt kérdés
2008. máj. 3. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
pl. felfázástol.ez az eggyik legnagyobb ok
2008. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!! Nekem is ez van, vagy volt már nem is tudom. Az a lényeg hogy műtöttek és mindkettő el volt záródva azt mondták nem lehet babánk. Nagyon hajlamos vagyok össze szedni betegségeket, gondolok itt hüv.gombára fertőzésekre, általában 3 havonta kijött, kb 15 éves korom óta, és sokszor nem mentem el kezeltetni és ezek együttesen clamédiához vezettek, ami többek között meddőséget is okozhat. Ja és még a ciszták abból is volt jó pár. Szóval nekem a sok kezeletlen fertőzés miatt alakult ki, összenőttek a petevez.-ben a dolgok. Egyébként most eltelt 7 év és 21 hetes kismama vagyok. Tőlünk még a reményt is elvették, de itt van és minden rendben!!!!:)))))
2008. máj. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat, es masodik valaszolonak nagyon sok boldogsagot is kivanok a babahoz. En soha nem voltam felfazva, fertozesem ugyan volt parszor, de azt elvileg kremmel, kuppal kikezeltem. Akkor elvileg nalam nem nagyon van indok elzarodasra. Meg csak fel eve probalkozunk, de most egy kicsit el vagyok keseredve...
2008. máj. 4. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!