Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van e jele a peteérésnek? Ha...

Van e jele a peteérésnek? Ha igen, milyen folyás van akkor?

Figyelt kérdés
Az első babám spontán megfogant.Nem használtam sem hőmérős módszert,sem mást.Most négy hónapja próbálkozunk,semmi.júli 2-án jött meg a menzim,esetleg mikor lehet pém?
2009. júl. 11. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A nagykönyv szerint 16-án ovulálsz, de ezt épp annyi esély matematikailag eltalálni, mint a szülés napját.


Figyeld a folyásod, hogy mikor a leghígabb! És figyeld, hogy mikor kívánod a legjobban a szexet.


A legbiztosabb azonban az, ha apát minden másnap ágyba rángatod, számolgatás nélkül. Ez tutibiztos, így mindenképpen beletaláltok szémolgatás és idegeskedés nélkül is. Utána már csak szerencse és idő kérdése, hogy mikor fogansz meg.

2009. júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen,én hülye vagyok az ilyen számolgatásokhoz,ez így tuti biztos lesz remélem :)
2009. júl. 11. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!