Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy túl hosszú a...

Lehet, hogy túl hosszú a ciklusom második szakasza? Ez normális?

Figyelt kérdés

Az ovuláció a menstruáció előtt 14-15 nappal szokott bekövetkezni többnyire. Vagyis, amennyiben a petesejt megtermékenyül, 14-15 napja van a beágyazódásra.

2 hónapja próbálkozunk a teherbeeséssel, eddig sajnos nem jött össze, de valamit megfigyeltem magamon.

A ciklusaim mindig 34-35 naposak. Így az ovulációnak a 20-21. napon kéne lennie. Én mégis a 14-15. napon szoktam tapasztalni a folyásból az ovulációt. Előfordulhat az, hogy az aovulációm úgy következik be, mintha 28-29 napos lenne a ciklusom, csak a ciklus második szakasza túl hosszú?


2008. máj. 3. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam,hogy akinek ilyen hosszú a ciklusa (34-35),nem biztos,h van peteérése.Szerintem vegyél egy ovulációs tesztet és akkor tuti,hogy tudni fogod mikor van peteérésed.
2008. máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia nekem is 23-36 napos a ciklusom és most 6 hetes várandós vagyok úgyhogy peteérésed biztos van

de nekem a doki azt mondta hogy a ciklus második fele 12-14 napos, lehet hogy nem az ovulációt érzed,

legyetek együtt minden nap a pároddal mi is így csináltuk nem hhőmérőztem nem vettem ovu tesztet csak szerettük egymást ő már a harmadik babánk

sok sikert

2008. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.2 hónappal ezelőtt,gyógyszert szedtél?Mert akkor lehet.Nekem úgy volt,hogy a gyógyszer után( kihagytunk 2 hónapot pihi gyanánt) megjött,ahogy kell,utánna 35 napra aztán meg 45-re.Most már 15 hetes vagyok,tehát elsőre sikerült.Én a www.ciklus.hu-n nagyjából kiszámoltattam vele a lehetséges pé-m,és előtte is és utánna is ráhagytam kb.1 hetet,tehát kb.hét hétig 1-2 naponta szeretkeztünk.Sok sikert,szeressétek egymást,amilyen sűrűn csak lehet.
2008. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs peteérésed. ez egészen bisztos. ez tul hoszu ciklus ahhoz hogy legyen. menj dokihoz és rögtön az leszel majd meglátod. a méhnyálkahártya nemtud időben feklépülni ezért késik a menzi és ilyenkor peteérés sincs. de ha mégis lenne nagy ritkán akkor sem tudna beágyazodni.
2008. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!