Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a ciklusaim között nem...

Ha a ciklusaim között nem veszek észre folyást, akkor nincs is peteérésem?

Figyelt kérdés

A mensim rendszeresen szokott megjönni, nincs vele probléma. Ennek ellenére lehet hogy nincs peteérésem?

A folyást mindig észre lehet venni? Soknak kellene lennie?


2008. máj. 3. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A mensi akkor is megjön, ha nincs peteérés. Egyébként nem kell sok folyásra számítani, ez is egyénenként változik. A legtutibb, ha veszel ovu-tesztet, azzal kiderül, hogy mikor van peteérésed. A hődet nem méred?
2008. máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell folyasnak lennie,nem feltetlen kell!!Nekem nem volt es meg maig sincs folyasom.11 hetes multam.
2008. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajna nekem sincs olyan tojásfehérjés folyás, amiről a többiek szoktak beszámolni, mikor peteérésük van.:(Akkor úgy látszik nem vagyok egyedül!
2008. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sziasztok nekem sincs folyásom és ez már a hamadik babánk nem mértem hőt sose és ovu tesztet sem vettem

tanácsom:legyetek minden nap együtt boldogságban, és a siker nem marad el

2008. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de azért általában szokott lenni nyálkás folyás peteérés idején.
2008. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!