Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még terhes? Tegnap...

Lehetek még terhes? Tegnap barnázatam, aztán este megjött, de reggelre el is mult.

Figyelt kérdés

28.-a ota késik,vannak tüneteim, hányiger,hányás,mellfeszülés, erős szédülés, cigiundor.stb.

Tegnap este elkezdtem barnázni, aztán, megjött, de kevesebb volt, meg sötétebb mint szokott.Reggelre el is mult.A reggeli hőm még mindig 37.3.Akkor most mi van?Nics meg viszont a hasam nagyon görcsöl,véletlenszeruen,egyszer nagyon,utánna meg semmi.(ja 1.-én lett egy naga teszt.)

Holnap ha csinálnék egy clearbluet?vagy hétfon?


2008. máj. 3. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék az orvoshoz, majd ő megmondja hogy terhes vagy e vagy sem. De azért ne add fel, és szorítok hogy mégis baba legyen!
2008. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az jó jel,hogy csak egy napig barnáztál és utána semmi.Ez nem számít mensinek.Már sok olyanról hallottam,hogy babás volt és mégis megjött neki.Nekem is az volt gyanus,amikor terhes lettem, hogy megundorodtam a cigitől, hányingerem volt tőle.Sok sikert!
2008. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ezek nagyon terhességre utaló jelek!:-D

csinálj újabb tesztet!majd írd meg az eredményt!!!

2008. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, nem látott semmit:(Azt mondta menjek vissza ha vmi furcsát észlelek,mert nem tudja mi van.
2008. máj. 6. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!