Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 6 teszten is halvány...

Ha 6 teszten is halvány második csík van, akkor ott baba is van?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek dokihoz, de már alig bírok várni, és ezek a tesztek meg csak bizonytalanná tesznek...
2008. máj. 3. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:

A halvány csík is csík!:)

Szerintem ott baba van!

Gratula és írj majd,hogy mi volt a dokinál!

Sok boldogságot!

32 hetes kismami

2008. máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha halvany is de csik!Tuti h baba!Nekem is reggeli vizeletbol halvany volt,en nagyon orultem annak isdu -i vizeletbol mar erosebb volt!

Szeintem babas vagy! GRatulakok!Boldog baba varast!

Udv ,8 hetes kismama!

2008. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gratula!Tuti baba van a dologban,különben nem jelenne meg halványan sem!
2008. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi, lányok, a bíztatást!!

Csak az aggaszt, hogy a legutóbbi mensihez számolva, már 6 hetes és 2 napos vagyok, és még mindig csak halványak a csíkok... Remélem, minden rendben van!

Majd írok, hogy mi volt a dokinál!

2008. máj. 3. 12:27
 5/10 anonim ***** válasza:
A hylvány csík is csík, gratula!
2008. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.

Hogy a csík milyen az nem számít a lényeg,hogy ott van..)

2008. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
na mit mondott az orvos nagyon kiváncsi vagyok, mert én is ebben a cipőben járok!
2008. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Na, sajnos nem derült ki semmi! :(( MERT nem jutottam be az orvoshoz. Ez Székesfehérváron lett volna a kórházban. De már annyian voltak, hogy az információnál mondták, hogy már csak egyéb napokra lehet időpontot kapni!

És mellesleg, ha odamész, nem a kiírt doki van, hanem aki épp akkor ráér, és a rendelési idő is tőle függ...


Úgyhogy, lányok, eddig filóztam azon, hogy egy kereset, én diplomázom, stb, jó lesz nekünk magándoki nélkül is, de NEM, - döntöttem!

Hamarosan elköltözünk, ezért nem kis falumban mentem dokihoz, meg itt sem ismerem az újakat, mert cserélgetik őket hetente... :( Nem gondoltam, hogy nagyobb városban is így megszívom...


Úgyhogy most keresek egy magándokit Fehérváron, a fórumos tapasztalatok alapján döntök, és aki előbbi időpontban fogad majd, ahhoz megyek.


Szorítsatok! Tesztre már nem merek költeni, mert ha szintúgy halvány a 2. csík, akkor meg pénzkidobás csak.

Ennyit az ellátásról, ennyit az orvos-beteg bizalmi viszonyáról... Kicsit kiakadtam, bocsánat! :(


Az utolsó hozzászólótól kérdezem, hogy neked mióta késik? És hány db halvány csíkod van? Neked is ilyen fél tucat? :) Ez őrjítő!


Köszi, hogy gondoltok rám, mindenképp írok, ha megtudok valami konkrétat! Ide írok majd, ehhez a kérdéshez kommentként.


...elkezdem bújni a fórumokat, aztán telefonálgatok. Most már jó lenne, ha kiderülne, hogy van-e baba a pocakomban...

2008. máj. 5. 17:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!köszönöm kérdésed de nekem meg volt a havim közben csináltuk és akkor volt a peteérésem és nem védekeztünk. utána csináltam egy tesztet és halvány a második csíkom mint neked. még várok egy kicsit és csinálok újat.remélem lesz babám. Neked is sok sikert kívánok és írd meg hamar mit tudtál meg, mert nagyon érdekel.
2008. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Majd írok! De te is írj, ha tudsz valamit, szorítok nagyon!!!
2008. máj. 5. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!