Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 napos ciklusnál előfordulha...

28 napos ciklusnál előfordulhat hogy a peteérés a 12-13. napon van?

Figyelt kérdés
2008. máj. 2. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
igen.nem pontosan 14.nap.ez tolódhat 1-2 napot.nem lehet pontosan kiszámolni.csalóka a női szervezet.
2008. máj. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A 12-13. napon jött belőlem annyi nyúlos dolog, hogy nem 3, hanem 10 centis szállá tudtam volna húzni. Viszont utána még egy napig kevesebb, aztán semmi. Ma megint van kevéske, de közelt sem annyira szépszínű és mennyiségre se olyan, mint akkor volt. Akkor a hasam is fájt, de nem hiszem hogy ettől, vagyis inkább olyan vakbélgyuszihoz hasonlító fájdalom volt a bal oldalon.
2008. máj. 2. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia igen lehete peteérés.De vannak olyan nők akinek 1 hónap alatt 2 peteérése is van.Így szerintem nemmindíg lehet a peteérés napját kiszámítani.Az a nyúlós valami az arra utal hogy akkor volt peteérésed.Nekem az orvos azt mondta hogy menzesz után már lehet 8-10 nappal peteérés eggyes nőknél.üdv 34 hetes kismama.
2008. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszike! Sok boldogságot Nektek! :-)
2008. máj. 2. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszike,az előző válaszoló vagyok.Ha van esetleg kérdésed nyugottan írj privitet.
2008. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!