Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbeszakértők! Vajon lesz...

Görbeszakértők! Vajon lesz ebben a ciklusban peteérésem? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 10. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
miért ne?, van olyan hogy korai és késői peteérés... lehet holnaptól már pozitív lesz az ovu teszted. nézd csak továbbra is az ovu-t és ha pozitívat jelez akkor hajrá!! szerintem még ezután lesz... szerintem.
2009. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még nagyon haloványka a 2. csík az ovun,amit nem bánok,mert a férjem épp most jön haza külföldről,holnap itthon is lesz már,és eléggé sajnáltam,hogy pont lekési a pé-t,mert 14. napon szokott lenni.De így van remény,hogy épp jókor toppan be:)Ha lesz pé,de igazad van,miért ne lenn?:)Köszi a választ.
2009. júl. 10. 13:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Innen már csak felfelé van út. :-) Ne aggódj, még bőven időben vagy, A ciklus első felének a hossza nagy változásokat tud mutatni. Mérd a hődet, másnaponta legyetek együtt, és meglásd, egyszercsak el fog indulni felfelé az a görbe. :-)


ne csináld ezt, amit most, hogy nem vagytok együtt egyéltalán. (Vagy csak nem jegyzed be?)

2009. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, külföldön van? Akkor bocs. :-)
2009. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen sajnos,most jön haza 5 hét után:))))Várom!
2009. júl. 10. 13:16
 6/7 anonim ***** válasza:
ha holnap itthon lesz már, akkor épp el fogja kapni azt a petét! Szurkoloknektek! :-)
2009. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi,ari vagy:)))
2009. júl. 10. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!