Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pg/53-as mikroszkópon hány...

Pg/53-as mikroszkópon hány napig látszódik a peteérés? Nekem csak egy napig mutatott szálkásat.

Figyelt kérdés
2008. máj. 2. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem pl. hüvelyváladékból sosem mutatta a peteérést, sőt mást sem. A nyálból igen, de a mensi előtt 3 nappal. Szóval nem bízom meg benne, merthogy az azon az elven működik, hogy a nyál sótartalma kikristályosodik peteéréskor. Na a nyál ph-ja meg sótartalma függhet nagyon sokmindentől. Nekem pl. nem is mutatta az ehavi peteérést, holott biztos volt, mármint a nyákos tünetek megvoltak.
2008. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt tudjátok gondolom,hogy nem szabad előtte 1 órával sem enni,sem inni.Én úgy tudom,páfrányosat kell mutatnia,de ovasd el mégegyszer a használatit,lehet én tudom rosszul.
2008. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én reggel csináltam, semmi képet nem mutatott.
2008. máj. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rosszl fogalmaztam! Páfrányosra gondoltam. Egy napig mutatott csaak páfrányosat. Több napig kell? Betartottam minden előírást.
2008. máj. 2. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű,hogy aznap volt peteérésed.Azt,hogy több napig kell-e azt nem tudom.Ebben az időszakban volt tojásfehérje szerű folyásod?
2008. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!