Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30 éves leszek idén és kisbabá...

30 éves leszek idén és kisbabát szeretnék. Picit félek, hogy mivel első gyerek nem lesz e túl késő szülnöm!?

Figyelt kérdés
Azok írjanak már, akik szintén ilyen korban vállalták az első babájukat
2012. júl. 5. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő, ha most tudod csak bevállalni. Egy merősöm 37 évesen lett anyuka.
2012. júl. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
25 voltam az elsőnél most 37 a másodiknál, ha újra kezdeném 30 alatt semmi szín alatt nem szülnék, 30 után lettem türelmes, érett az anyaságra.39 körül tervezzük a harmadikat 41 körül a negyediket aztán jön a nyugdíj:))
2012. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Még annyit, hogy nem lesz túl késő:)
2012. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos nagyon kitolódott az első szülések(ismert társadalmi okok miatt,nagyrészt)ideje a nőknél,és bár biológiai szempontból a húszas évek eleje a legtermékenyebb,rengetegen szülnek inkább a harmincas évei elején.31 és 34 évesen szültem én is,gondtalan várandóságból,teljesen egészséges babákat.Az első 6 hónap alatt jött,a kistestvér elsőre!Az sem ritka hogy a negyvenhez közelebb van valaki így szóval te még nem is olyan "későn" :)!
2012. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha te most erzed magad felelossegteljesnek akkor semmi problema...vannak olyan nok akik ha 40 evesen szulnenek is, egy kutyat nem biznek rajuk...nem keso ismeromek is most probaljak iden 30 eves...persze remelei hogy hamar osszejon.... Soksikert nektek :)
2012. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm mindenkinek, jó, hogy biztattok!Egyébként az én környezetemben is sokan lesznek anyukák 30 felett 40-hez közel!
2012. júl. 5. 11:07
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

itt egy jo kis cikk

2012. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 32 évesen szültem,most vagyok 34,a fiam lassan három éves.én nem érzem későinek,a környezetemben rengeteg ilyen korú vagy idősebb anyuka van.ez ma már kitolódott szerintem,inkább az a ritkább,aki 30 alatt tud vállalni.nehéz párt találni,anyagiak,munka stb
2012. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!