Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még baba a pocimba?

Lehet még baba a pocimba?

Figyelt kérdés

uh szerint 4 hetes terhes vagyok.

előszőr ápr 23-án voltam dokinál akkor 6mm-es volt a petezsák.majd 1 héttel később ápr 30-án már 14 mm-re nőtt a petezsák.a beta hcg is 1 hét alatt 1055-ről 15000 főlé ment de a doki nem látott még babát!

jövőhét pénteken megyek a dokihoz vissza és ha akkor se lát babát megműt!:(


2008. máj. 2. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

En 5 hetesen voltam eloszor,es nekem se latot csak petezsakot.Szerintem keress fel egy masik orvost is,mert van akinek meg a 6 heten is petezsakot latnak,es aztan megis baba van a pocakban.Nekem ez nagyon furcsa,h azonnal muteni akar.

Nagyon drukkolok,h babas legyel,de hidd el az elejen mindenkinel igy van,vagyis a tobbsegnel,h csak 6-7 hetesen latjak a babot.

22 hetes kismama

2008. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem hat hetesen nézték először és csak petezsák volt látható, mégsem riogatott senki ilyesmivel. Szóval ne add fel, szerintem van ott baba!
2008. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az orvosodnak 5 hét fejbelövést adnék... :-//

Légy türelemmel, és várd ki a végét! Nincs okod nagyobb aggodalomra, mint bármelyikünknek, akiknek a napokban derült ki, hogy babát várunk!

Szóval, fej a fejjel, ne aggódj!

2008. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ez a doki nem normális.Nyugiba légy az a lényeg bár biztos nehéz de a a baba érdekébe tedd meg..és válts dokit!!!!
2008. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mindenképp keress másik dokit mert nehogy egészséges babát mutjön meg. engem meg azért akartak megmuteni mert azthitték hogy méhenkivülimvan és még jo hogy nemirtam alá a papirt mert késöbb kiderült hogy egyszerü cysta volt.
2008. máj. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pénteken ha nem is lát még babát /akkor leszek 5+3 hetes/nem engedem hogy megműtsön minimum még 1 hetet kérni fogok!
2008. máj. 3. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!