Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most kaptam meg az AMH eredmén...

Most kaptam meg az AMH eredményemet. Ez alapján úgy tűnik, petesejt donorra szorulok. Hogy megy ez?

Figyelt kérdés
Felhívtuk a Kaálit, ott végeznek donoros mókát, de csaka akkor, ha rokon az illető. A kérdésem, hogy ezt hogy ellenőrzik? Mennyire távoli rokon jöhet szóba? Mia következményege, ha hazudunk, és - akár évekkel később - lebukunk? Rokonunk alig van, generációra visszamenőleg mind a ketten egykék vagyunk. Nincs unokatesó, vagy fiatal női rokon. A BMC-ben végeznek ismeretlenül is, de Kaáli szimpatikusabb.

2012. júl. 3. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A Budai Meddőségi Centrumban lehetett vásárolni donor petesejtet. A nővéremék sokszor vettek anno....
2012. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak érdeklődök hogy mennyi lett az AMH értéked?

Van menstruàciód még?

Hány éves vagy?

Csak azért kérdezem mert nekem is elég rossz lett azAMH 0.8

2012. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem mentek a bmc-be donoros mókára?
2012. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
0,1 alatti lett az AMH. Van ciklusom, ovulációm is, de olyan gyengus szegény, hogy peteérés után 3 nappal már szivárog a vérem, és újabb egy hét elteltével megjön. Fél éve még jó eredményeim voltak, az első 10 feletti FSH-t egy hónapja kaptam. 30 vagyok. A 0,8 azért nem olyan rossz! Úg ytudom, az nem a reménytelen kategória. Felhívtuk a BMC-t, és azt mondták, hogy nekünk kell megtalálni és vinni a donort.
2012. júl. 3. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!