Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha menstruáció közben van...

Ha menstruáció közben van peteérés, abbamarad a vérzés?

Figyelt kérdés
A megemelkedő progeszteronszint miatt logikus lenne, de tapasztaltatok már ilyet, illetve szerintetek is így van?
2012. júl. 1. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak én vagyok ennyire hülye, de vérzés alatt elvileg nem lehet peteérés...
2012. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De, lehet menzesz alatt tüszőrepedés, egyik ismerősöm így esett teherbe. Úgy tudom, nem marad abba a vérzés, és mire a petesejt levándorol a méhbe, szerencsés esetben már vége a mensinek és be is tud ágyzódni.
2012. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Spontán peteérés :) ismerős


üdv: 5hkm

2012. júl. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kb 0,1% az esély a menzesz közbeni peteérésnek.és ha így is van nem marad abba a vérzés,mert az magától nem szívódik vagy ilyesmi...
2012. júl. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat menzesz alatt peteérés, de nagyon minimális az esélye. A vérzés viszont akkor sem marad abba.
2012. júl. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!