Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja késik, a teszt neg....

9 napja késik, a teszt neg. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
voltam vérvételen,ahol azt mondták,hogy a hcg eredményem pozitív,de a dokim nem látott semmit uh-on.
2008. máj. 1. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
:-) hát ha pozitív, akkor van ott valami. Viszont sógornőm is így járt, neki sajnos méhen kívüli volt.
2008. máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint ő úgy járt, nem így ahogy Te... neki a terhességi pozitív lett, csak nem látszódott semmi. Viszont azt mondta az orvosa, hogy ha méhen kívül lett volna az is látszik. Lehet hogy nálad annyira kicsi a hólyagocska, hogy még nem látszik. Megvastagodva van a méhnyálkahártya?
2008. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt mondta a doki,hogy nem éri még el a 12mm-t a méhfal vastagsága.Hétfőn ha 1000 felett lesz a hcg-m,akkor terhes vagyok,ezt ő mondta.
2008. máj. 1. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tudi terhes vagy. Sok boldogságot a babához
2008. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vérben jobban kimutathato.Nekem már pozitiv volt a tesztem,mikor az orvos még nem látott semmit.Elmaradt mens.után mentem vissza két hét után.Akkor voltam még csak 5hetes.A nyálkahártyábol már sejtette az orvos az elején is.10.7mm volt.Viszont ha talán elvetéltél és azért nem látszik semmi,egy kis idő kell még eltünik a szervezetböl a hcg.
2008. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!