Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség, mi történik velem?...

Segítség, mi történik velem? A 12. napon olyan volt, mintha peteérés kezdődött volna (lehet hogy volt is, tünetek alapján), szeretkeztünk is.

Figyelt kérdés
Most járok a 14. napján, de a tojásfehérje eltűnt, szinte semmi jele annak, hogy volt bármiféle hüvelyváladék. Kb olyan, mintha bedugaszolt volna valami? Ötlete van valakinek hogy mi a manó lehet ez?
2008. máj. 1. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
A peteérés napján van tojásfehérjés váladék. Ez jelzi az ovulációdat, majd ez elmúlik a következő napokban. Tehát semmi bajod! Sok sikert!
2008. máj. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de a 12. napon??? És utána mintha mi sem történt volna elmúlt?
2008. máj. 1. 17:29
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy a 14. nap körül... vagyis a 12. belefér. Rémes, tiszta hülye vagyok, annyira figyelek minden marhaságra.
2008. máj. 1. 17:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezekez tudnom kéne, hogy hány naponta menstruálsz? Én átlag 29, tehát a 15. napon van peteérésem.
2008. máj. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
28 naponta jön meg... ezért nem tudom mi ez.
2008. máj. 1. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van félidőben peteérése. Sőt elég ritka akinek pont akkor van...
2008. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez az lehetett? Fájt egy kicsit a hasam jobb oldalon, de inkább olyan nyomásérzés volt, nem pedig megjövetelszerű fájdalom. Azért vagyok ilyen béna, mert bár 28 éves vagyok, de szinte sosem menstruáltam normálisan.
2008. máj. 1. 21:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Most igen... mármint fogigátló után ez a 3. hónap hogy időre jött meg és minden okés. Ezért nem ismerem magam sem. :-(
2008. máj. 1. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!