Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos-ok! Nemrég volt laparoszk...

Pcos-ok! Nemrég volt laparoszkópiás műtétem Pco miatt. Minden sikerült a doki szerint. Azóta egyszer már megjött (pedig előtte ha nem segítettek rá akkor nem volt mensim). Ugye most már tutira kell lennie peteérésnek?

Figyelt kérdés
Csak mert ez a hónap nagyon furi volt. Egyszer volt csak tojásfehérjés nyák, és az ovu tesztem nem erősödött. Ellenben szúrkál a petefészkem és fel vagyok puffadva. Ma vagyok a 19. napomon.
2009. júl. 8. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne, haragudj meg rám, de én vagyok az ellenpélda rád! Nekem is megjött a műtét után, de csak egyszer. Én is úgy tudtam, hogy minden oké, de az egyszeri mensi után megint nem történt semmi. Újból gyógyszerek, stimulálás, de nem panaszkodom, mert azóta sikerült teherbe esnem és van egy csodaszép kislányom. Sajnos nekem gyógyszer nélkül most sincs ciklusom és a petefészkeimben ismételten ott vannak a ciszták. Persze mindannyian mások vagyunk. Lehet, hogy neked, nem olyan "súlyos", mint nekem!

Szorítok neked és sok sikert kívánok!

2009. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!