Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21. naptól kezdődően barnás...

21. naptól kezdődően barnás pecsételés már tutit mensit eredményez, vagy van még esély babára?

Figyelt kérdés

Első napokban mensis görcsöm is volt, de csak az 1 pötty barna jött. Most már a 25. napon járok, ma már több van, eddig 4 csepp kb., tehát nem sok, de több. Görcseim nincsenek, és nem fáj semmim.

Ugye lányok, ez már mensit jelez?



2012. jún. 29. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
val.színű.de bármi lehet.
2012. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
lehet beágyazódás jele is!erre mondják,hogy pecsételő vérzés,de biztosabbat majd a teszt mutat!ha már meg kellett volna jönnie,akkor szerintem tesztelhetsz!én nem várt napján teszteltem Lily-vel és halvány pozitív lett,ami a köv.napokban csak egyre jobban erősödött!szurkolok!írj,ha teszteltél!
2012. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ha minden igaz, még van 3 napom a nemvártig. Érdekes, hogy a 20-21. napon volt erős mensi görcsöm, most bezzeg semmi.

De valahogy úgy érzem, most is meg fog jönni.

2012. jún. 29. 16:58
 4/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok a pozitív tesztedhez!!! Te is pecsételtél előtte?
2012. jún. 29. 16:59
 5/12 anonim ***** válasza:
nem,én nem pecsételtem,de olvastam,hogy némely esetekben a beágyazódást jelezheti pecsételő vérzés is!(keress rá,azt hiszem itt is volt már róla szó)nekem csak "mindjárt megjön" érzésem volt:alhasi görcs,derékfájás!ezek kb még jó 2 hétig ki is tartottak nálam az első pozítív teszt után!most vagyunk a 14. hétben! :)
2012. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]

itt egy cikk,olvasd el!

2012. jún. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez a cikk elég reményt keltő számomra, köszi! :)
2012. jún. 29. 18:43
 8/12 anonim ***** válasza:
azért ne éld bele magad,de én szurkolok "nektek" !majd írj,hogy mi újság!első baba lenne amúgy?
2012. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem. Ő már a kistesó lesz. Nem élem bele magam, már sokat csalódtam, régóta várjuk.
2012. jún. 29. 19:15
 10/12 anonim ***** válasza:
nah?mi a helyzet?megjött azóta?vagy még vársz?
2012. júl. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!