Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek, van esélyem a...

Megnéznétek, van esélyem a babára?

Figyelt kérdés

[link]


Hétfőre nem várom. Tudom, nagyon korai volt (ne tépjétek le a fejem...), de ma csináltam egy tesztet. totál negatív.

Me lehetek 9-10.dpo-n.


A görbém alapján és amúgy is úgy érzem, babás lettem végre. (múlt kedden volt inszeminációm)


2012. jún. 29. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!


SZépen megy fel a hőd, a teszt igen, korai! Ha lelkileg bátor vagy 7fő reggel tesztelj, de én várnék még hozzá pár napot.

2012. jún. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Esélyes, de korai volt a teszt.

Legkorábban vasárnap csinálnék, de még akkor is lehet negatív baba ellenére is...

Szurkolok,türelem!

2012. jún. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen lányok a bíztatást.
2012. jún. 29. 09:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is hétfőre-keddre nem várom, ma teszteltem reggel, tök nega volt. Így viszont én sem keseredek el, ha ilyen szépen megy fel a hőd (az enyém is) akkor elég valószínű hogy csak még nem mutatta a teszt :)

Szorítok :)

2012. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is nagyom szorítok Neked!!!!!

Okvetlenül írj, ha újból teszteltél, jó?

2012. jún. 29. 11:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Vasárnap tesztelsz újra? Én igen, hátha valamit kimutat már....
2012. jún. 29. 11:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké, de most várok keddig, csak akkor tesztelek ha addig nem jön meg. Nem is veszek addig tesztet :D
2012. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!