Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A clostinak milyen mellékhatás...

A clostinak milyen mellékhatásai vannak?

Figyelt kérdés

mert én most fogom szedni,és attol félek hogy pattanásos lesz a bőröm mert nekem soha nemvolt pattanásos még tinédzser koromban sem.meg látászavartol is félek,meg mindentől.

és 5 napon belül jönnek ezek a hatások?

vagyis persze tudom hogy elhozudhat de mégis mikor derül ki hogy milyen mellékhatásaim lesznek ?akkor kirerül ha már mindet beszedtem?

5 napig nAPI1 szemet fogok szedni


2008. ápr. 30. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a második adagon vagyok túl és semmi mellékhatást nem tapasztalatam. Sőőőőőt, nagyszerűen alakult, mert mindkét adag meghozta a peteérést.
2008. ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia én az első adagot szedem.az első darab bevétele után fél órával,majdnem elájultam annyira szédültem.de ennél is rosszabb,hogy sajnos nekem látászavaraim vannak.úgyhogy nem is vezetek ha nem muszáj!!nagyon kellemetlen!de kibírom,mert szerdán megyek uh-ra és remélem sikerül a peteérés!gondolj te is erre,ne a patikra!sok sikert!
2008. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
SZIA, ÉN MÁR A MÁSODIK KÚRÁN VAGYOK TÚL, ÉS OLYAN DURVA PATTANÁSOS LETTEM,MINT A FENE. PEDIG NEM VAGYOK EGY OATIS FAJTA, MEG OLYAN HŐHULLÁMAIM IS VANNAK, HOGY MÉG...
2008. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a második adagot fogom elkezdeni.Nekem is sajna pattanásos lett a bőröm, és hőhullámaim voltak.Semmi más nem volt, de ez is elég zavaró.Főleg annak aki előtte nem volt pattanásos, de a cél érdekében muszály elviselni.:)
2008. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!