Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha lefeküdtem...

Lehetek terhes, ha lefeküdtem egy fiúval és nem védekeztünk, de nem élvezett belém? (1 hete késik a menstruációm, eléggé aggódok.)

Figyelt kérdés
köszi előre is a válaszokat.
2009. júl. 8. 11:47
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Utolsónak! Figyi már, neked mi bajod van? Olvastam már több kérdést, ahol válaszoltál, és mindig mindenhol fel vagy háborodva! Elhiszem, hogy nem ezek a dolgok a természetesek, mert én is mindent meg tudtam beszélni a szüleimmel, de megérthetnéd, hogy sajnos nem mindenkinél működik így. Bocs, ha nincs igazam.
2009. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Sajnos teljesen igazad van a mai világba se a gyerek se a szülő nem figyel oda a másikra. Ha a szülő beszél a gyerekével akkor a gyerek hiszi azt hogy mindent tud ő az okosabb. Ha meg nem beszél vele akkor is megvan a baj.

Szóval így vagy úgy de ezt a helyzetet nem lehet megváltoztatni. Nem vagyok felháborodva csak bánt hogy annyi kisbabát megölnek eldobnak mert nem mernek vagy nem akarnak kérdezni. Nekem is van egy 14 éves hugom apámékkal él. Tőlem kért tanácsod hogy mit hogy kell és hogy védekezzenek ha megtörténik. Pedig van anyukája.

A mai gyerekek félnek beszélni a szülőkkel a szülők pedig félnek felvilágosítani a gyermeküket.

2009. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
előző vagyok, vagyis a figyi már...:) engem is bosszant, hogy eldobálják, vagy megölik a gyerekeket azok, akik csak "baleset" folytán lettek terhesek és nem akarták! Ez nekem nagyon fáj, mert én mindenem odaadnám, hogy legyen babám, de sajnos több, mint fél éve, hogy nem sikerül! Igazságtalan a világ, de nagyon!:( De engem úgy neveltek, ha bármi gondom van, mindegy, hogy jó vagy rossz, mindent meg tudunk oldani, hiszen egy család vagyunk és bármit elmerek nekik mondani a mai napig! Csak sajnos nem mindenki ilyen szerencsés a szülőkkel!
2009. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Tökéletesen igazad van nem is vitatkozok veled egy percig se. Én is most veszítettem el a 11 hetes magzatomat.
2009. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom.... nem tudok mit mondani...:(:(:(
2009. júl. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
nem kell beszólni, tudom h mar nem hat a 72 oras. kicsit elnéztem a kérdést. tévedni emberi dolog. amugy ha utanaolvastal volna, lattad volna h aztan irtam h rosszul olvastam.
2009. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Kérdező mi lett veled. Megúsztad a dolgot? Legközelebb nagyon fontos hogy legközelebb védekezzetek a saját érdekedbe. Hogy megkíméld magad a sok idegeskedéstől, és annak a kockázatától hogy esetleg teherbe ess.
2009. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
igen,megúsztam.vettem tesztet,negativ lett,ma pedig megjött.de köszi a válaszokat.legközelebb vigyázok!
2009. júl. 9. 19:11
 39/44 anonim ***** válasza:
Örülök hogy megúsztad de legközelebb védekezzetek normálisan. Mert még egyszer nem lesz ilyen szerencséd.
2009. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
azt ugye tudod h a teszt is hazudhat? és az h megjött, még nem garancia. menj el orvoshoz.
2009. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!