Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire gyakori, hogy a...

Mennyire gyakori, hogy a tesztek csak viszonylag későn mutatják ki a terhességet?

Figyelt kérdés
Mensi kimaradásának napján még nem, csak mondjuk rá egy hétre...
2008. ápr. 30. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem ugy volt hogy külföldön amikor dolgoztam akkor éreztem hogy valami lehet hogy hoppäää van...:),vettem egy tesztet és azt mutatta hogy negativ.szomoru voltam nagyon!aztän haza utaztam és mondom itt valami ne stimmel,én érzem hogy valami nincs ok velem,feszült a cicim(nagyon hamar terhesSég elsö pär hetében) és az egyböl kimutatta hogy pozitiv!!mondom ez igen!!!aztän nem akartam elhinni és éjjel elmentem egy gyogszertärba és vettem egy ujat...az is pozitiv volt.na mondom anya leszek istenem..:).tehät nyugi...ha az elsö netän negativ...probäld meg kb 1 hét mulva:D.
2008. ápr. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azt még kihagytam ,hogy kisfiam mär 6 honapos :)
2008. ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm és garatulálok a fiadhoz... :)
2008. ápr. 30. 12:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ez a gyakoribb. Ritkán hallok olyasmit, hogy már a kimaradás napján vagy előbb kimutatja, vagy baromi halványan csak, és aztán meg azon kell izgulni, hogy vajon fog e erősödni pár nap múlva vagy nem. Szóval szerintem megéri várni 5-7 napot főleg ha nem pontos a menses.
2008. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia,én éppen ebbe a cipőbe járok minden tünetem meg van 2 napja késik és a tesztek negativak
2008. ápr. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem mutatják ki valami hamar.

Én a peteérés után 14 nappal teszteltem először, 10-es érzékenységűvel, halvány csíkos lett. Aztán rá 1 hétre a szintén 10-es ugyanolyan halvány. Rá 5 napra a 25-ös halvány szintén, és rá 5 napra megint halvány a 25-ös, bár ez az eddigi legsötétebb.

Ha tényleg hihetek a teszteknek, akkor ma vagyok 6 hetes. És még mindig halvány!!! Úgyhogy jövő héten megyek dokihoz, nem szórakozok itt a pisibemártogatással...

2008. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy jártam, 1 hete késik bár gyógyszerrel voltam 28 napos.Csináltam mensi napjától 2 napra, negatív lett, meg rá erre 4 napra, az is negatív és most sem jött még meg.

Úgyhogy holnap megyek a dokihoz.

Sok sikert!

2008. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!