Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27. én volt a mensi napja,...

27. én volt a mensi napja, nem jött. A tünetek meg vannak de a tesztek negativak. Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve. Soha nem szokott késni.
2008. ápr. 30. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szeretnél babát? Ha igen, akkor ne legyél elkeseredve, mert ha soha nem késett még, és most meg késik, tünetek is vannak, akkor a negatív teszt még nem jelenti azt, h. nem sikerült.

Van, akinek csak a 6-7. héten lesz pozitív a teszt. Tesztelj 1-2 nap múlva ismét, hátha addigra már több hcg-t termelsz!

Szorítok!

2008. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,nagyon feszült vagyok a fejem majd szét szál az idegességtöl
2008. ápr. 30. 10:55
 3/5 anonim ***** válasza:

szia

nekem az első tesztem negatív volt( első reggeli vizeletből ), majd egy hét után újra teszteltem ami már pozitiv lett( délutáni vizeletből ).másnap el is mentem dokihoz, aki 4hetes terhességet állapított meg.szóval már az első ( negatív tesztnél )tesztnél is terhes voltam, még se mutatta ki.

csináld meg újra 4-5nap múlva.

sok sikert

27hetes kismama

2008. ápr. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm neked nagyon már rám fért a biztatás:)))
2008. ápr. 30. 11:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor kkicsit korán találtál tesztelni, semmi baj, ne aad fel, mert lehet hogy tényleg kevés volt hcg szintetg.
2008. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!