Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pteérésem napján voltunk...

Pteérésem napján voltunk eggyütt a férjemmel, mennyi eselyem van arra hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 20:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ennek egy hete mult,es ma voltam nogyogyasznal de nem latott semmit,de en arra gondolok hogy meg annyira pici lehet hogy nem lathatta.
2009. júl. 7. 20:19
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy hete múlt, akkor nincs mit látni, mert csak egy pici sejtcsomó, ami még be sem ágyazódott. leghamarabb egy hét múlva érdemes tesztelni, és leghamarabb három hét múlva lát az orvos bármit is az ultrahangon. Eszméletlenül korán szeretnél eredményt látni.
2009. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, egyébként az első hónapban a teherbe esés esélye 15-20%. Fél év alatt a nők 68%-a esik teherbe, további fél év alatt még 12%, azaz egy év alatt 80% esik teherbe. A többi 20% terméketlennek (nem meddőnek!) számít, ott valami okból nehezített a teherbe esés.
2009. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mar feleve probalkozunk a ferjemmel,bocs hogy nem irtam ezt le.Csak ez az elso honap amikor kovettem a peterest es azona napon voltunk egyutt.
2009. júl. 8. 13:47
 5/13 anonim ***** válasza:
BOCSI DE AKKOR MOST VAN RA ESELJ VAGY NINCS?
2009. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem van. remélem sikerül:)
2009. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hat en is remelem hogy van ,met ma mar harmadik napja kesik,es ma fogok tesztelni is.Ha sikerult irok
2009. júl. 14. 07:50
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én tudom rosszul, de a peteérés több napot jelent, az ovuláció (a tüszőrepedés) pedig egy napot. Azon a napon kell igazából szexelni. Elképzelhető, hogy itt mindenki ovulációra gondol amikor peteérésről beszél, de szerintem nem ugyanaz a kettő. (pl. a peteérés első két napján szexelni max. örömszerzés miatt jó, megtermékenyítésre nem igazán).
2009. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok: egy hét után érthető, hogy semmi nem látszódik. Két hét után is a teszt fogja csak kimutatni valószínűleg, érdemes esetleg egy vérvételre elmenni, abból előbb és pontosan ki tudják mutatni!
2009. júl. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
2009. júl. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!