Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A bal mellem úgy fáj mintha...

A bal mellem úgy fáj mintha beütöttem volna és lüktet. Csak a bal. Mitől lehet 12cn? Tüszőrepedés jele?

Figyelt kérdés
Nem ütöttem be,nagyon kellemetlen hol erősebb, hol gyengébb a fájdalom. A folyásom ragadós, nem lehet tüszőrepedés. Akkor mi?
2009. júl. 7. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
terhességnél lett ragadós a folyásom, és nekem is hasonlóan fájt a mellem, az nem lehetsz?
2009. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehetek!! Fél éve szeretnénk babát! De nem élem bele magam. Menszi alatt esett, majd másnapra emelkedett a hőm, akkor eshettem teherbe? Te milyen idős korodban kezdted érezni ezt?
2009. júl. 7. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a mellem csak késpbb fájt, most vagyok félidőnél, és nem olyan rég érzem, hogy olyan, mintha megüttem volna különösen a bimbó körül, de már pár nappal a nemvárt előtt krémes lett a folyásom, egyébként a legtöbben hamarabb érzik a mellfájdalmat
2009. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik mégiscsak pém volt! Premens tbitól elmúlt. De most rástartolunk.
2009. júl. 9. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!