Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen kapcsolatra ti vállalnát...

Ilyen kapcsolatra ti vállalnátok babát?

Figyelt kérdés
Nem bántoma páromat, mert sokat dolgozik és igyekszik mindenre előteremteni a pénzt, de sajnos nem tud érzelmileg támogatni. Több, mint egy éve nem sikerül teherbe esnem. Voltak alapvető vizsgálatok, minden oké elméletileg.Volt egy túlstimulálásom, azóta nincs rendes ciklusom. Szerinte majd megoldódik magától és nem kell az orvoshoz rohanni rögtön. Azt mondja, hogy most nem akarja a kevés szabadidejét arra áldozni, hogy orvostól orvosig rohanjunk. Én meg csak kesergek és nem tudom rávenni, hogy menjünk tovább. Én teljesen kivagyok, őt meg nem érdekli. Azt hiszem, ezt nem egyedül kellene végigcsinálnom. Szerintetek??
2009. júl. 7. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
neked van igazad. Talán meg kéne várni, hogy több szabadideje legyen, vagy inkább több érdeklődést tanúsítson irántad! Ha veled sem foglalkozik eleget, a babával is egyedül lennél tulajdonképpen. Nagyon sok kismama ír ezzel ide... a férjeik semmit sem segítenek otthon és ez mind érzelmileg, mind fizikailag szörnyen megterhelő, mert egy baba nem egyemberes meló... Gondold át mindenképpen!
2009. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a parod meg nem akarja ugy szivbol, istenigazabol a babat. Ha neked azt mondja, az csak azert van, hogy ne bantson meg. Ne eroltesd ra, mert az egyszer kibukik.
2009. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igazad van

szerin tem se akarja a babát

:((((

2009. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A pasik nagy része így reagál a dolgokra!! Nem kell egyből otthagyni, Ők tizede annyit sem pánikolnak mint mi nők! Beszéld meg vele, hogy milyen fontos ez neked. Mennyi idősek vagytok és mióta vagytok eggyüt?
2009. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nyugi az én párom imádja a két fiúnkat, de amikor mi is csinálási szakaszban voltunk és orvosra volt szükség ő is tiltakozott, hagyj neki időt, nekem azt mondta, hogy azért ellenkezett, mert erőltettem, már nagyon összevesztünk, amikor kiderült rég terhes vagyok, azt sem akarta, hogy én nagyon vizsgáltassam magam, mert tudta, ha nálam nem találnak semmit, akkor a sperma vizsgálat következik, ami minden férfi rémálma, ő is ettől volt nagyon ki.


adj neki pár hónapot, jelöljétek ki, hogy pl. szerptemberben visszatértek rá, ha akkor is elutasító, akkor lehet, hogy tényleg nem olyan elszánt, de mindenképpe tisztázd, mond meg, hogy ne a kapcsolat feltételének tekintse a gyerek ügyet, de te nagyon vágysz rá és ha igazán szeret megteszi, csak adj időt, ha meg nem változik, akkor sajnos le kell vonni a konzekvenciát, és örülni, hogy nem jött össze magától a gyerek egy ilyen pasinak.

2009. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

abban igazad van, hogy ezt nem egyedül kell végigcsinálnod. DE! szerintem nem fair dolog valakiről véleményt mondani ennek alapján. lehet, hogy a párod igenis nagyon akarja azt a babát, és így dolgozza fel a stresszt, hogy még nem jött össze. lehet, hogy fél, mi lesz ha kiderül, hogy ő a hibás... volt mostanában egy nagyon jó cikk a nők lapjában erről, szerintem érdemes elolvasni, ha megtalálom elküldöm...

neked több türelmet kívánok. a párodhoz is és minden nehéz helyzethez... néha a baba sem fog úgy működni, ahogyan azt Te elképzeled. beszélgessetek többet a kesergés helyett.

2009. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!