Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Legfiatalabban mikor szüljön...

Legfiatalabban mikor szüljön gyereket egy nő?

Figyelt kérdés
Szerintem olyan 23-24 évesen.
2009. júl. 7. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor már biztos párkapcsolata van, amiben a gyerekét jó eséllyel fel is tudja nevelni, a legszükségesebb dolgokat meg tudja adni a picinek, és utána nem vágyik esténként discóba sem. Szóval legalább 20 évesen.
2009. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mindenki akkor ha elérkezettnek látja az időt.Én pl már évek óta készen állok rá lelkileg és szellemileg mégsem értem még el a te általad vázolt kategóriát,mert csak 21 vagyok.


De,hogy mondjak egy számot,legyen 25

2009. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

22-23 szerintem

de 20 alatt semmiképp

2009. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én most leszek 20 augusztusban és remélem sikerül a baba!Már 4 hónapja ezen "dolgozunk"!Érettnek érzem magam ahhoz,hogy felneveljek egy picit és a párom is szeretne már!Ő 30 éves!
2009. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor szüljön egy nő,ha úgy érzi anya szeretne lenni.Ez mindenkinél eljön előbb-utóbb.Nálam 28 évesen jött el ez a pillanat.
2009. júl. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nője válogatja. 26 vagyok,fél éve szeretnénk babát. Van mikor még most is elbizonytalanodom, de többször szeretnék már egy picikét. Ha karrierista típus akkor később, ha család centrikus hamarabb. Kb 25-26 éves sztem.
2009. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amikor már inkább szeretne adni, mint kapni, és képes is rá. Ez eljöhet egészen korán, de olyan is van, aki egész életében nem fog felnőni a feladathoz.


Én már 12 évesen erre vágytam, kb 26 éves koromtól fogva érzem, hogy készen állnék rá. Az apját azonban csak most találtam meg, 31 évesen. Dolgozunk az ügyön. :-)

2009. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen szültem,és most van tervbe a második!
2009. júl. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!