Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostival hány honapra sikerül...

Clostival hány honapra sikerülhet?

Figyelt kérdés
én most fogom elkezdeni az első honapot.de ugy izgulok.Annyira szeretném hogy sikerüljön de ha nemjönn össze akkor mi lesz?nemértem mert ha erz volt a bajom hogy nemvolt peteérésem akkor ha most lesz akkor sikerülhet ugye?
2008. ápr. 29. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem elsőre összejött,de nem mindenki ilyen szerencsés.

Úgy tudom hogy a második hónaptól növelni kell a tabletát, de ezt a dokid majd mondani fogja. Előtte meg fog vizsgálni hogy nem lett-e cisztád. Ha másodi hónap sem jön össze akkor 3 hónap szünet és meg lehet ismételni, de nem ártana egy teljes kivizsgálás előtte.

2008. ápr. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
SZIA, ÉN MOST A 2. HÓNAPNÁL JÁROK, ÉS MAJD VÁROM A HATÁSÁT... AMÚGY 3 HÓNAPIG LEHET SZEDNI, MAJD 1 HÓ PIHI, ÉS MÉG 3 HÓNAP. MELLÉKHATÁSAI VISZONT NEM TÚL KELLEMES: NEKEM DURVA HŐHULLÁMAIM VOLTAK, VANNAK MÁR 2 HÓNAPJA, MEG OLYAN, DE OLYAN REGYÁS, PATTANÁSOS LETT A BŐRÖM,ARCOM HOGY MÉG...
2008. ápr. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első adagtól sikerült, bár tegnap teszteltem csak egy halvány 2 csíkosat. Én a rendszertelen menstruációra kaptam (31-34 naposak) Az orvos tanácsára a 11-16. napig minden nap együtt voltunk (de úgy, hogy 24 óra elteljen közben)és sikerült :) úgyhogy ne add fel. Mi 7 hónapja próbálkoztunk. Vegyél ovulációs tesztet is és úgy még könyebben ki tudod számolni mikor van peteérésed. Valamint én még hőmérőztem is a 12. naptól.

2008. máj. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!