Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menszimet 11-én nem várom,...

A menszimet 11-én nem várom, már napok óta fájnak a melleim és a mellbimbó udvarom teltebb lett. Néha szurkál+feszül a hasam. Fehér folyásom van, nem volt átlátszó nyúlos! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát!
2008. ápr. 29. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
ez még biztos hogy nem a baba még csak mostanában lehet4tt a peteérésed majd egy hét múlva már esetleg érezhetsz valamit
2008. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!Az az igazság,hogy nem vettem észre,hogy lett volna pé-em,mert nem volt nyálkám.De azért 2naponta mindent beleadtunk:)Miért szurkál+feszül a hasam??
2008. ápr. 29. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet esetleg a beágyazódás jele vagy peteérésé is,lehet,h csúszik a ciklusod.
2008. ápr. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!