Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy a teszt negatív...

Létezik, hogy a teszt negatív de terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 29. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy igen, én is hasonló cipőben járok. Meg is szerettem volna kérdeni, hogy mennyire megbízható a Gravi HCG-gyorsteszt. Én a Gabrielt szerettem volna kipróbálni, de a gyógyszerész csak ezt tudta adni. Különben többektől hallottam, hogy létezhet, csak még nincs elég HCG a szervezetedben.
2008. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csajok sajna én is igy jártam reménykedtem negativ teszt elenére és mégsem volt baba.van olyan is hogy a teszt nemutat semmit sde ez nagyon ritka. inkább jobb nem reménykledni negativ tesztmellett
2008. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Ma reggel megjött sajna, pedig még késett is és voltak babára utaló jeleim. Igazad volt, aki azt írta, hogy a túlzott reménykedés csalódást okozhat. Drukkolok a kérdés feltevőnek, hogy összejöjjön a bébi.
2008. ápr. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persze, ha túl korán csináltál tesztet, vagy nem elég érzékeny, vagy a hcg hormonod alacsony még valamiért
2010. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!