Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most hogy van ez az lh teszt?

Most hogy van ez az lh teszt?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hete volt peteérésem amit lh tesztel figyeltem és még most is halovány csikocska van és már lassan 2 hét telt el.
2008. ápr. 29. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
mi az az lh teszt?
2008. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Ha halvány a csik akkor negativ,mert egyforma erösnek kell lennie a 2csíknak akkor poritív!!
2008. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
SZIA, ÉN SE ÉRTEM EZT A TESZTET.MOST PRÓBÁLTAM ELŐSZÖR, DE EDDIG 5-BŐL 4-EN VOLT 2 CSÍK. HOL HALVÁNYABB, HOL SÖTÉTEBB. DE SOSE VOLT EGYÉRTELMŰ.
2008. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a két csík ugyanolyan erős vagy a másik csík erősebb,akkor pozitív.Egyébként olvasgass a babatervezok.otthona.net-en,ahol azt írják,hogy az lh teszt mirákel,vagy jós tesztként is használható.Szóval ha már két hét eltelt akkor lehet,h babás vagy!
2008. ápr. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!