Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a bajom? Késik a...

Mi lehet a bajom? Késik a menzim. Már jó 13 napja. Amúgy meg 28 naposak szoktak lenni a ciklusaim. Az elmúlt 3 hónapban késegetett de még soha ennyit nem késett. Mi lehet a baj? Terhes lennék?

Figyelt kérdés
Az utolsó ciklusom május 30.án kezdődött és elvileg jún.26-ára vártam volna menzimet. De nem jött meg. Az nap és 28.án is együtt voltam a párommal... és elvileg nem történt semmi baj se. Most viszont még mindig nem jött eg.. egy 4 napja arnázok de azt is gyengén. Voltam doinál júl.3án és mondtam neki h késik és h és cisztára gyanakodtam... megvizsgált nem taált semmit.Lehet h mégis terhes vagyok? semmi tünetem incs ezen a menzin kívül.Védekezünk ( gumi + hüvelytabi).Teszteltem jú.25.én egyet, meg júl.1én és ma (júl.7) mindegyik negatív... segítsetek..
2009. júl. 7. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez van, nem találtak nálam semmit, ugyanugy május 30án jött meg.( mondjuk én szeretnék babát) Én elmentem orvoshoz elküldtek laborba. Sztem te is kérj laborba beutalot, ott biztosan meg tudják állapítani ha terhes vagy. Ha meg nem akkor a doki elmondja mi legyen a teendő.
2009. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez van! Nekem 29-én jött meg utoljára, tesztek negatívak. :( Én ma megyek orvoshoz, hogy kiderüljön mi van!

Úgy látszik ez egy ilyen hónap... :(

2009. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem (szerencsére) nincs ilyen bajom. de szerintem kizárt, hogy terhes legyél, csak egyszerűen késik, vagy csak ennyi az ehavi mensi. ha a köv hónapban megjön, akkor tuti nincs baj. a cisztát éreznéd, én legalábbis eddig mindig tudtam, hogy lehet ciszta, mert pokolian fájt. de a barnázás és a mensi késése nem cisztás tünet... ha a doki sem mondott mást, szerintem rendben vagy, csak ez egy ilyen hónap. nekem is volt már ilyen, a következő meg rendben volt.
2009. júl. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem is álltalában 26 napos ciklusaim vannak max.28.napra mindíg mejott évek óta soha nem késett most ebbe a hónapba 31.napra jott meg. Szerintem biztosan a meleg vagy ez a váltakozó szélsoséges idojárás van ránk ilyen rossz hatással. Már egészen beleéltem magam hogy sikerult végre ilyen még soha nem volt aztán most megint teljesen reményvesztett lettem. Nem tudom mitévo legyek hogyan tovább....
2009. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi nektek De komolyan kétségbe vagyok esve.. most miez?Ideges vagyok.. h esetleg nem történt mégis valami ezena 26-28.napi együtlétkor.... és még nem vettem észre h terhes vagyok...:S komoly tök ideg vagyok.. és ilyen tényleg van, h egy nrmálisan müködő ciklus így felborul, h kimara eg vérzés, vagy h ilyen kevés ideig és csak barna legyen?
2009. júl. 7. 11:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Dupla védekezés mellet nulla az esély a terhességre.Vizsgáltasd ki magad rendesen.
2009. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia!


2. vagyok!

ma voltam dokinál, megnézett UH-n, minden rendben.

Valószinüleg valami hormonzavar van. Kaptam gyógyszert, hogy megjöjjön utána meg hormonvizsgálat lesz 3. és 21. napon!

2009. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor sztetek ne aggódjak... nekem is valami ilyen lehet a bajom.? engem az aggaszt h volt eza 4 nap barnázás.. szedtem ezt a norculotot amit erre irt fel a doki

Ez nem terhességi tünet? bár azért az durva lenne ha dupla védekeés mellet a mezesz idje alatt terhes leszek..:S de hát csak nem.:) köszia 2.ak h visszaírt.. én holnap megyek dokihoz

2009. júl. 8. 09:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A Norcoluk beszedése után meg fog jönni 1-2 nap múlva, nekem is ezt írta fel.

Mert ez a szer hormonálisan utánozza a ciklus 2 felét.

Úgyhogy ha valami csoda folytán mégis terhes lennél, akkor le fog válni a méhnyálkával egxütt mikor megjön...

2009. júl. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!