Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye, hogy...

Mekkora az esélye, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
Lyndinette-t szedek,s 7nap menzeszszunet helyett 10 napos szünetet tartottam,a barátom tobbszor is elment bennem.Napármódszerr szerint még nem volt peteérésem.Nagyon nagy a gond?
2009. júl. 7. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem túl nagy az esély. Azért ha késik a következő menstruációd, csinálj egy terhességi tesztet.
2009. júl. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Legyen igazad!Hány nap után leszek újra védett?Mivel gondolom 10 nap után már nincs hatása az elozo levélnek?
2009. júl. 7. 00:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélem te szerencsés leszel etéren én a Lindinettől meddő lettem.Szerintem nem kell izgulnod.
2009. júl. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A naptármódszert hülyeség használni a tabletta mellett, és felesleges is, mert a tabletta megváltoztatja a a női test természetes működését, a hormonokat, a méhnyaknyákot, a hőmérsékletet, ráadásul nincs is mit nézni naptármódszerrel, mert a tabletta megfelelő szedése mellett NINCS PETEÉRÉS. Tabletta mellett NINCS CIKLUSOD! Naptármódszert csak akkor lehet/érdemes használni, ha nem szedsz semmilyen hormonális fogamzásgátlót (hüvelygyűrűt sem alkalmazol).


A 10 napos szünet szerintem baj, simán elkezdhetett érni egy petesejted abban a plusz három napban. Reméljük, nem leszel terhes. Én a biztonság kedvéért ebben a hónapban gumit is használnék a tabletta mellett.

2009. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!