Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tesztem negatív lett, de...

A tesztem negatív lett, de még mindig nem jött meg, Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
3 hete feküdtem le a barátommal gumi nélkül(tudom tudom felelőtlenség volt) és 6 napja megkellett volna jönnie,de semmi.Csináltam 2 napja tesztet az negativ lett és nemis érzek semmi olyasmit ami utalhatna terhességre,viszont ez volt az első alkalmam..lehetséges hogy ezmiatt késik? vagy az is meglehet hogy terhes vagyok?
2008. ápr. 29. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első után sokaknak késik, de én azért csinálnék még egy tesztet, mert lehet, hogy túl korán csináltad és azért nem mutatta ki.
2008. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy baba mert a teszt már kimutatta volna.
2008. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog az jönni.
2008. ápr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem
2008. ápr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!