Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy évig szedtem a milligest...

Egy évig szedtem a milligest fogamzásgátlót. Egy hónapja nem szedem, szeretnék babát. Mennyi idő alatt távozik a szervezetemből a gyógyszer?

Figyelt kérdés
Kis hormontartalmú gyógyszerről van szó.
2009. júl. 6. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
elvileg ha nem szeded rögtön terhes maraghatsz de van akinek több honap vagy évek változo én abbahagytam és a következö nem jöt meg. ha stresszelsz rajta pszihésen nem fog menni nagyon sokan lombik bébi után maradnak terheset mert megszünik a mérhetetlen vágy a gyerek után ne gondoj rá és hamar terhes leszel.
2009. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kathrin01 ***** válasza:

Szia.

Én is úgy terveztem, hogy egy hónap szünetet tartok, de végül is csak két hét lett belőle. Sok helyen olvastam, hogy ezek a mai fogamzásgátlók nagyon hamar kiürülnek a szervezetből, néhány nap alatt. Nekem már az első hónapban sikerült teherbe esnem. Sok sikert kívánok neked is!

6 hetes kismama

2009. júl. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor türelmesen várok:-) Nagyon köszönöm!
2009. júl. 8. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!