Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
1 hete kesik, szinte mindig kesik, tavaj pont ilyenok nyaron masfel honapot kesett, felvagyok pufadva, es erzekeny vagyok .... a parommal a megszakitasos fogamzasgatlast valasztotuk, viszont nagyon agodok , hogy terhes vagyok, faj egy kicsit a hasam , de sokat idegeskedek es felek , lehet hogy attol faj a hasam .... ha kihuzom magam akkro szur a hasam, es gyakran jarok wc re pisilni , ez jelentheti azt h terhes vagyok ?
2012. jún. 20. 21:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha ez régóta van igy és nem jött meg akkor inkább tesztelj biztos ami fix
2012. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hogy a viharba ne lehetnél?!
2012. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
nem feltétlen mert pl a vakbél gyulladás is hasonló tünetekkel jár, és ha annyira tartasz a terhességtől a modern tudomány feltalálta a terhesség tesztet meg a nőgyógyászok is tudnak segíteni egy vizsgálattal
2012. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hany % adtok arra hogy terhes vagyok ?
2012. jún. 20. 21:41
 5/11 anonim válasza:
51%-ot! Csak úgy mellesleg meghagyom ezt a kérdést rossz kategóriába írtad!!! Gyereknevelés,gyerekvállalás->Teherbe esés!!! Jelzem a Moderátorainknak!!!
2012. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mivel a megszakított közösülés nem védekezési forma, ezért igen, lehetsz terhes. A százalék? 35 körül. Szóval az esélyed 3:1-hez. Remélem bejön (ha szeretnéd).
2012. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
aki ilyen kérdéseket tesz fel mi a francért nem csinál egy nyomorék terhességi tesztet?honnan tudjuk h az vagy-e?szted beléd látunk?
2012. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
teszteltel?
2012. jún. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért tőlünk kérdezed? Szerinted belelátunk a hasadba? Az előzményeket leírva bizony bizony lehetsz terhes, mert a megszakításos módszer a védekezésre nem igazán jó. A hasszurka és a hasfájás is lehet egy terhességi tünet és az érzékenység is. NE ITT KÉRDEZGESD, HANEM MENJ EL ORVOSHOZ ÉS CSINÁLJ EGY TESZTET! Így már érthető, hogy mit kéne csinálnod, hogy megtudd?
2012. jún. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszokat es a kevesbe azokat is , csinalok teszte de igazabol arra voltam kivancsi hogy a hasszuras es az hogy sokat jarok wc re mostansag lehet e tunete a terhesegnek :)
2012. jún. 21. 13:26
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!