Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elhihetem a halvány csíkot?

Elhihetem a halvány csíkot?

Figyelt kérdés

Peteérés utáni 12. napon pozitív lett ma reggel a 10-es érzékenységű tesztem. Halványan ugyan, de ott van a második csík is! Igaz lehet? Olyan boldog lennék!

Nem bírtam tovább várni a teszteléssel, már 8 hónapja próbálkozunk. Természetesen pár nap múlva megismétlem, de addig is, szerintetek reménykedhetek?


2008. ápr. 29. 07:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Azt szokták mondani, hogy a halvány csík is csík, csak még nincs elegendő HCG a szervezetedben, és azért lett picit halvány. Kell vári kb 1 hetet, és akkor érdemes újra tesztelni.

Én már a nem várt mensi első napján tesztelte, és nekem is helvány csíkos lett, vártam 5 napot, vettem egy másikat, és az már jobban erősebb volt rajta a csík, tehát terhes vok!

Igaz dokigoz csak hétfőn megyek majd.

szerintem 99,999999999% hogy te is babás vagy, gratulálok neked! Sok sikert!

6 hetes kismama

2008. ápr. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szinte tuti, hogy baba lesz. Pihenj sokat, és ne idegeskedj!
2008. ápr. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatásokat, jól esik nagyon!
2008. ápr. 29. 08:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem is halvány csík lett. Tegnap voltam orvosnál, azt mondta, hogy annyira nem megbízhatók a tesztek. Nekem sajnos nincs baba. De szerintem próbálj meg még egy másik fajtát is, mindenképp reggel. Szorítok!
2008. ápr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem mind a 4tesztemen halvány csík volt el se hittem.De a halvány csík is terhesség.Előző hozzászólónak üzenem, hogy nem biztos, hogy nincs baba.Negatívba tévedhet a teszt, de pozitívba soha.Lehet, hogy csak nem látta a doki a petezsákot hisz ilyenkor még annyira pici és sajnos ezen az oldaLON SOK ILYET hallottam.A nődokik se feltétlen jó dokik mind.

Nekem a nőgyógyászom azt mondta, hogy nem is akar látni a 8. hétig pláne azért mert nem akarja megbolygatni a hüvelyi UH-val.

2008. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolónak adok igazat. Az én munkatársam 6 hetes terhesen ment el dokihoz, sok-sok halvány, de pozitív teszt után és nem látszott a petezsák. De neki azt mondta az orvos, hogy ha a teszt pozitív, akkor van baba, csak még ő nem találja az ultrahangon... Azóta már 14 hetes terhes! Szóval szerintem ott baba van!!!! :))
2008. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én még a halvány csíknak is örültem volna, de sajnos nega lett, pedig késett. Örülök,hogy Nektek összejött. Boldog babavárást!
2008. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Sziasztok, nekem is halvány csíkos volt tegnap a 29. napon... Két különböző teszten egy qupidon, ami 10-es érzékenységű és egy másik 20-ason is. De nagyon fáj a hasam, félek, hogy megjön...tudom ez is lehet tünet, de a kislányomnál nem emlékszem volt-e...

Hétvégén csinálok még egy tesztet (hátha "szebb" csíkjaim lesznek), feltéve ha nem jön meg... Szurkoljatok! Én is mindenkinek :)

Egyébként már bánom hogy ilyen érzékeny tesztet vettem, az ember persze nem hiszi, de beleéli magát mégis egy kicsit, aztán nehogy csalódjon. Lehet ezért jobb az 50-es érzékenységű, az soká mutat eredményt, viszont akkor majdnem tuti.

Móni

2008. máj. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!