Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány fok jelenthet babát ha...

Hány fok jelenthet babát ha megmérem magam? és mikor mérjem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
azt minimum egy hónapig kell mérni, nem csak úgy véletlenszerűen. olvass a hőmérőzésről és megtudsz többet!!! amúgy a 37. fok körüli tartósan reggel egyidőben felkelés előtt utalhat babára.
2009. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olvasd végig: [link]


Minden reggel, ébredés után kell mérni, száőkban vagy hüvelyben, Még pisilni sem szabad előtte kimenni, és azonos időben kell mérni. Babád akkor van, ha a hőd félidőbven felmegy, és fennt is marad, ráadásul nem jn meg a vérzésed, és még mindig fent van a hőd.


Egyszeri hőmérés nem árul el semmit, ez nem terhességi teszt.

2009. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én nagyon beparáztam, mert ok nélkül volt esténként hőemelkedésem, és azt hittem súlyos beteg vagyok, de kiderült, hogy csak babás vagyok :-)
2009. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kedves utolsó válaszoló, csak este volt hőemelkedésed, a reggeli hő nem volt magas? én sajnos reggel nem tudom mérni, de esténként néha van rá időm. tegnap 37,7-et mértem, pedig nem vagyok beteg (csak fáradt).
2009. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az este mért hő nem jó.Ne vegyétek alapul mert azt befolyásolja a fizikai mozgás,esti zuhany stb.A reggeli a jó amikor még vizszintben vagy,mert nyugodt a tested és a vérkeringésed.
2009. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocs én nem azért mértem, mert babára gyúrtunk, csak rossz közérzetem volt, és mindig ugyanakkor, kb. esténként mértem és hőemelkedésem volt, amúgy meg nem, szerintem ez is jel lehet, igaz, nem maghőmérséklet, de azért valamit jelez, a 37,7 nagyon magas, az már hónaljban mérve láz, szájban 37,2-nek felel meg, olyan magas nekem is volt!
2009. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat,hasznosak voltak,,,
2009. júl. 7. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!