Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell "átjárhatósági...

Mikor kell "átjárhatósági műtétet" csináltatni?

Figyelt kérdés
Van olyan vizsgálat előtte, ahol kiderül, hogy baj van, vagy a sikertelen próbálkozás után autómatikusan meg kell csináltatni?
2008. ápr. 28. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Spermavizsgálat a ffinél, hormonvizsgálat vérből nálad, rákszűrés, hüvelyi ultrahang és majd utána (sztem) az átjárhatósági. Nálunk így ment.
2008. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már legalább egy éve sikertelenül próbálkoztok, és a fent leírtakon már túl vagytok és nincs a sikertelenségre más magyarázat.
2008. ápr. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont ma voltam. Még nem próbálkozunk egy éve ("csak"fél éve), túl vagyok 2 Closti kúrán, hormonos vérvételen, UH-on,párom spermavizsgálaton. Nekem azt mondta a dokim, hogy ahhoz, hogy tovább lehessen lépni, ezt meg kell csinálni. Hát nem volt egy leányálom, de mindent a cél érdekében! :)

Sok sikert nektek is!!!!!

2008. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!